אודות החברה

Artadmin מתמחה בפתרונות לוגיסטיים בתחום האמנות, הכוללים הפקה והקמת תערוכות, מתן יעוץ עיצובי בתחום האמנות לחללים משרדיים וביתיים, פתרונות לתלייה, תצוגה ואבטחת אמנות ושינוע הובלה ואריזה של עבודות אמנות בישראל ובחו"ל.
המטרה שאנו רואים לנגד עינינו היא לאפשר לאמן, לאוצר או לאספן את השקט הנפשי לעסוק באמנות בעוד אנחנו מטפלים בלוגיסטיקה שסביבה ותופרים את הקצוות לפתרון מלא עד המסמר האחרון. 
 
בתחום העיצוב אנו עובדים עם אדריכלים, אוצרים ויועצי אמנות ונותנים פתרונות לחלל בספקטרום רחב של דרישות תקציב. פתרונות התלייה והתצוגה שלנו הם באיכות ללא פשרות ומיובאים ממדינות אירופאיות. גם בתחום האבטחה אנו מייבאים אמצעי בטיחות, המתאימים לאבטחת עבודות בחללים ציבוריים או התמודדות עם דרישות ביטוח מחמירות. בתחום השינוע והאריזה אנו מאמינים כי העברת פסל או תמונה אינם דומים להעברת רהיט, ויש לטפל בהם בצורה מקצועית וייחודית.
בין לקוחותינו נמנים מוזיאונים, גלריות, אמנים, אוצרים, אספני אומנות, מוסדות ציבור, אדריכלים ומעצבי פנים וכן לקוחות פרטיים העושים שימוש בשירותינו לבית או למשרד.
 
מנכ"ל החברה, אילן שורץ, הגיע לתחום האמנות לאחר שנים רבות בתחום התפעול והלוגיסטיקה. כאספן אמנות חובב, לאחר שנתקל בקשיים ובחוסר מקצועיות בכל הנוגע לטיפול באמנות בישראל, בניגוד לסטנדרטים הנהוגים באירופה ובארה"ב, החליט להפוך תחביב למקצוע ולשלב בין הידע הלוגיסטי לאהבה לאמנות.